Contact

T  +31 416 355 622
F  +31 416 696 590
info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
The Netherlands

KvK  18084260
VAT  GB139642689

Contact

T  +31 416 355 622
F  +31 416 696 590
info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
The Netherlands

KvK  18084260
VAT  GB139642689

Contact

T  +31 416 355 622
F  +31 416 696 590
info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
The Netherlands

KvK  18084260
VAT  GB139642689

Managing board

Jan van Brouwershaven
CEO

+31 416355622
jan@impulseplants.nl

Ingrid van Brouwershaven
CEO

ingrid@impulseplants.nl

Salesteam

Jay van Brouwershaven
Account Manager North England

+31 623820860
jay@impulseplants.nl

Roy van Brouwershaven
Account Manager South England

+31 653975375
roy@impulseplants.nl

Mari de Laat
Account Manager

+44 7789252525
mari@impulseplants.nl

Gerard Vos
Account Manager

+31 611327894
gerard@impulseplants.nl

Cees Sonneveld
Account Manager

+31 653411686
cees@impulseplants.nl

Marc van Noppen
Account Manager

+31653411685
marc@impulseplants.nl

Purchase team

Managing board

Jan van Brouwershaven
CEO

Ingrid van Brouwershaven
CEO

Salesteam

Jay van Brouwershaven
Account Manager
North England

Roy van Brouwershaven
Account Manager
South England

Mari de Laat
Account Manager

Gerard Vos
Account Manager

Cees Sonneveld
Account Manager

Marc van Noppen
Account Manager

Purchase team

Hans
Vanlaerhoven

Wout van Beek
_

Lennart Pronk

Bram Bok

Location

Wijk en Aalburg

Headoffice and distribution center

Route

Andel

Stock location and nursery

Route

Location

Wijk en Aalburg

Headoffice and distribution center

Route

Andel

Stock location and nursery

Route