Contact

T  +31 416 355 622 F  +31 416 696 590 info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
Nederland

KvK  18084260
BTW  GB139642689

Contact

T  +31 416 355 622 F  +31 416 696 590 info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13 4261 TV  Wijk en Aalburg Nederland

KvK  18084260 BTW  GB139642689

Contact

T  +31 416 355 622 F  +31 416 696 590 info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13 4261 TV  Wijk en Aalburg Nederland

KvK  18084260 BTW  GB139642689

Directie

Jan van Brouwershaven CEO

+31 416355622 jan@impulseplants.nl

Ingrid van Brouwershaven CEO

ingrid@impulseplants.nl

Salesteam

Jay van Brouwershaven Account Manager North England

+31 623820860 jay@impulseplants.nl

Roy van Brouwershaven Account Manager South England

+31 653975375 roy@impulseplants.nl

Mari de Laat Account Manager

+44 7789252525 mari@impulseplants.nl

Marc van Noppen Account Manager

+31 653411685 marc@impulseplants.nl

Inkoopteam

Transport

Directie

Jan van Brouwershaven CEO

Ingrid van Brouwershaven CEO

Salesteam

Jay van Brouwershaven Accountmanager

Roy van Brouwershaven Accountmanager

Mari de Laat Accountmanager

Marc van Noppen Accountmanager

Inkoopteam

Wout van Beek _

Lennart Pronk

Vincent Pronk

Henri Westerlaken

Transport

Joris van Craanenburgh

Jacob Ippel

Gijsbert van der Linden

Locaties

Wijk en Aalburg

Hoofdkantoor en distributiecentrum

Route

Andel

Voorraadlocatie en kwekerij

Route

Locaties

Wijk en Aalburg

Hoofdkantoor en distributiecentrum

Route

Andel

Voorraadlocatie en kwekerij

Route