Skip to main content
0

Contact

T  +31 416 355 622
F  +31 416 696 590
info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
Nederland

KvK  18084260
BTW  GB139642689

Contact

T  +31 416 355 622
F  +31 416 696 590
info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
Nederland

KvK  18084260
BTW  GB139642689

Contact

T  +31 416 355 622
F  +31 416 696 590
info@impulseplants.nl

Wijksestraat 13
4261 TV  Wijk en Aalburg
Nederland

KvK  18084260
BTW  GB139642689

Directie

Jan van Brouwershaven
CEO

+31 416355622
jan@impulseplants.nl

Ingrid van Brouwershaven
CEO

ingrid@impulseplants.nl

Salesteam

Jay van Brouwershaven
Account Manager

+31 623820860
jay@impulseplants.nl

Roy van Brouwershaven
Account Manager

+31 653975375
roy@impulseplants.nl

Mari de Laat
Account Manager

+44 7789252525
mari@impulseplants.nl

Marc van Noppen
Account Manager

+31 653411685
marc@impulseplants.nl

Inkoopteam

Transport

Gijsbert van der Linden

gijsbert@impulseplants.nl

Directie

Jan van Brouwershaven CEO

Ingrid van Brouwershaven CEO

Salesteam

Jay van Brouwershaven Accountmanager

Roy van Brouwershaven Accountmanager

Mari de Laat Accountmanager

Marc van Noppen Accountmanager

Inkoopteam

Wout van Beek _

Lennart Pronk

Vincent Pronk

Transport

Jacob Ippel

Gijsbert van der Linden

Locaties

Wijk en Aalburg

Hoofdkantoor en distributiecentrum

Route

Andel

Voorraadlocatie en kwekerij

Route

Locaties

Wijk en Aalburg

Hoofdkantoor en distributiecentrum

Route

Andel

Voorraadlocatie en kwekerij

Route